Praca

Obecnie trwa w naszej firmie rekrutacja na stanowisko technolog produkcji.

Oferujemy pracę w ustabilizowanej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynku krajowym i zagranicznym, posiadającej wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wyrobów metalowych.

Opis stanowiska

- wykonywanie dokumentacji technicznej
- rozliczenie zużycia materiałów,
- wprowadzanie danych do systemu ,
- poszukiwanie klientów

Wymagane
- doświadczenie w zakładach produkcyjnych,
- znajomość j. angielskiego,
- znajomość rysunku technicznego /mile widziana znajomość programów do projektowania AUTO-CAD/
- ,bardzo dobra znajomość obsługi komputera ,
- prawo jazdy kat. "B"
- umiejętność współpracy w grupie

Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego polymetall@wp.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę POLYMETALL Sp. z o.o (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.883)."